Menu

kozmetika

Zverte sa do rúk profesionálnej kozmetičky a manikérky DIANY, ktorá sa postará o skrášlenie vašej pleti, poradí vám s jej starostlivosťou a s líčením. Venuje Vám maximálnu pozornosť a dobrú energiu v pokojnom a peknom prostredí, v mieste, kde sa rodí krása.

Ozonizácia

Ozonizér je vysokofrekvenčný prístroj, má vynikajúce dezinfekčné a protizápalové účinky, upokojuje, spevňuje cievne steny, regeneruje, sťahuje póry a odporúča sa po hĺbkovom čistení pleti. Má antiseptické a dezinfekčné účinky, ktoré sa výborne uplatňujú najmä pri liečbe akné a zápalových procesoch. Používa sa hlavne po hĺbkovom čistení, ale toto ošetrenie je možné absolvovať aj samostatne, ideálne ako kúru zloženú z viacerých sedení. Pleť ošetrená ozónom je pružnejšia, jemné vrásky sú nenápadnejšie a miznú drobné nedostatky na pokožke.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

Je vhodná pre všetky typy pleti okrem pleti s akné. Účinok masáže je uvoľňujúci a relaxačný, zmenšuje napätie pokožky, pôsobí preventívne proti vráskam, prekrvuje mimické svaly. Pleť je rozjasnená, pružnejšia a zdravšia. V neposlednom rade sa počas masáže uvoľňujú nečistoty z hĺbky pórov a masážnym krémom alebo olejom sa pleť prehydratuje.

Ultrazvukové čistenie pleti

Rozjasnenie pleti dokonalým odstránením odumretých buniek a prečistením znečistených pórov.

Prvým krokom k dokonalej pleti je pravidelné čistenie, ktoré u nás vykonávame ultrazvukovým prístrojom. Prístroj precízne odstráni odumreté bunky a prečistí znečistené póry. Preniká do spodných vrstiev pokožky, kde lieči zápaly a pôsobí ako prevencia proti ich vzniku. Zároveň zabezpečuje potrebnú hydratáciu a zvyšuje odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom. Ultrazvukové čistenie pleti je neinvazívne a veľmi príjemné ošetrenie a malo by tvoriť základ v starostlivosti o pokožku tváre.

Čistenie ultrazvukom je najzákladnejším a najbežnejším salónových ošetrením v rámci prečistenia povrchu pleti. Následne dochádza k lepšiemu vstrebávaniu používaných krémov a sér.

Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti v každom veku:

– pri mastnej pleti ultrazvukové čistenie navyše reguluje tvorbu mazu

– pri aknóznej pleti zmierňuje zápaly

– pri citlivej pleti pleť upokojuje

Vo všeobecnosti odporúčame akúkoľvek procedúcu z našej ponuky začať práve ultrazvukových čistením pleti, čím sa docieli výraznejší efekt.