Menu

Taoistická masáž pre ženy

TAO masáž – Meditačná masáž

Je príjemná,harmonizujúca masáž pre uvoľnenie stresov,odstránenie blokov a napätia.
Masáž prebieha ako jemné hladenie celého tela,pracuje sa s meridiánmi-energetické dráhy a sexualnými bodmi.
V hlbokej relaxácii dochádza k rozvedeniu energií do celého tela,a k ich harmonizácii.

Cieľom TAO masáže je rozprúdiť v tele energiu a tým pomôcť samoliečeniu a samouzdravovaniu. Táto energia sa nachádza v energetickom systéme tela,udržuje telo zdravé po psychickej či fyzickej stránke.
Hlavnou úlohou tejto masáže je sabaláska,prijatie samého seba,sebareflexia,sebadôvera,takže veľký význam tejto masáže je hlavne jej vplyv na psychiku človeka.

Tao práca s telom, čo by bolo asi lepšie pomenovanie ponúka spoznanie seba a energetických tokov v našich telách.

Je dôležité si uvedomiť, že z pohľadu tao žena a muž sú dva rozdielne svety a aj v prípade práce s telom je žiadúce, aby prístup k žene a k mužovi bol rozdielny.

Je veľmi zriedkavé, že  benefity ktoré tao práca s telom ponúka využijete bez znalostí ako pracovať s dychom, ako vnímať vlastné energie a pracovať s nimi, prípadne ako vašou aktivnou účasťou tento zážitok ešte viac umocniť. Napriek tomu však tao práca s telom prináša hlboké uvoľnenie a ochutnávku, kam vás taoistické učenie môže nasmerovať.

Pre mužov je jednoduchšie sa do týchto procesov ponoriť, lebo základom pre túto prácu je bezpečie a dôvera. Pre ženy je to dlhší proces, preto treba na to isť postupne.

Sexuálna je základnou zložkou nášho života. Každý jeden z nás má svoj počiatok, svoje zrodenie v sexuálnej energii. Má ohromnú silu, veľké možnosti jej využitia. Ako každá energia, môže mať deštruktívny alebo konštruktívny charakter, v závislosti od zámeru ktorý do nej vložíme. Rovanko ako oheň, vietor, voda alebo energia atómu. Môže ničiť alebo pomáhať.

Na to aby sme svoju sexuálnu energiu mohli plne využívať vo svoj prospech, liečenie nás samotných alebo jednoducho prehĺbili úroveň nášho potešenia, odporúčame sa sa s vlastnou sexuálnou energiou spriateliť, spoznať ju a naučiť sa s ňou pracovať.

Doprajte svojmu telu to čo si zaslúži ,pocit bytia, lásku a nehu.

60 minút 60,00EUR

90 minút 90,00 EUR

120 minút 120,00 EUR

150 minút 150,00 EUR